Суркіс: УАФ влаштувала свавілля

0
26

7854_sur.jpg (18.42 Kb)
Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував покарання киян від КДК УАФ матчем без глядачів та 500 тис грн штрафу. Повідомляє сайт Футбол Україна.
"Найбільш коректне слово, яким можна описати те, що відбувається — це свавілля. Це повне свавілля з боку національної Асоціації по відношенню до “Динамо” і наших уболівальників.
Рішення КДК УАФ знаходиться за межами здорового глузду і логіки. Це важко пояснити з будь-якої точки зору. Посудіть самі, щодо подій матчу “Шахтар” — “Динамо” ведеться розслідування на рівні національної поліції. Наш клуб всіляко сприяє цьому розслідуванню, ми максимально зацікавлені в його результативному завершенні. На даний момент слідчі дії тривають, а нас уже покарали за повною програмою.
КДК не тільки “нагородив” нас максимальним штрафом, а й якимось чином придумав проведення домашнього матчу без глядачів. І хто в цій ситуації покараний? Кого КДК по-справжньому покарав? Футбольний клуб “Динамо” (Київ), який послідовно і принципово бореться проти всіх форм дискримінації у футболі? Тисячі наших уболівальників, які регулярно ходять на матчі в Києві та завдяки яким “Динамо” є найбільш відвідуваною командою України?
Я не можу знайти відповіді на ці запитання. Їх просто немає! У ситуації, коли треба спільно шукати вихід зі складного становища, коли необхідно виробити єдину стратегію по боротьбі з негативними явищами, нас просто ніхто не чує і не хоче чути.
Ніхто не може чітко пояснити — як можна закривати домашню арену “Динамо” за ймовірні (поки ведеться слідство) порушення на виїзному стадіоні? У чому логіка цього рішення? Чи є подібні прецеденти? Я можу назвати вам приклади, коли за порушення у виїзних матчах карали закриттям виїзного сектора, але зараз ситуацію перевернули з ніг на голову.
Не буду обговорювати фінансову складову цієї справи. Нам не звикати, що за наші штрафи утримується бюрократичний апарат Асоціації, тут для нас немає нічого нового. Я хочу акцентувати увагу на ключовому моменті: для футбольного клубу “Динамо” вболівальники є головною цінністю. Наша команда грає заради них. Вони дають нам сили і емоції. А тут зібралося кілька чиновників, підняли руки вгору і своїм голосуванням позбавили футбол найголовнішого — глядачів на трибунах. Нехай навіть на один матч.
Це на сто відсотків упереджене рішення по відношенню як до команди, так і до її вболівальників. Подивіться на трибуни українських стадіонів — вони практично порожні. Замість того, щоб вирішувати цю проблему, УАФ робить все, щоб на матчі вже взагалі ніхто не ходив. І такими темпами вони свого доб'ються!
Футбольний клуб “Динамо” подасть апеляцію на це рішення і буде боротися за право своїх уболівальників підтримувати команду на стадіоні. Це наш борг, і ми зробимо все, щоб фанати “Динамо” не залишилися без гри, а команда не залишилася без їх підтримки.
Наш клуб буде відстоювати принципи нульової толерантності до будь-якої дискримінації у футболі. В тому числі, і позбавлення права уболівальників підтримати улюблену команду, тільки тому, що комусь не хочеться слідувати логіці і здоровому глузду", — заявив Суркіс.
Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.