Суркіс: Нам було важко з “Арсеналом“ в чемпіонаті

0
17

i_sur.jpg (19.03 Kb)
Після контрольного поєдинку "Динамо" з київським "Арсеналом", президент "Динамо" Ігор Суркіс сказав приємні слова в бік команди і тренеру "канонірів" — В'ячеславу Грозному.
— Вітаю "Арсенал-Київ" з перемогою, напевно, вона їм була більше потрібна, ніж нам. Грозний тільки прийшов в команду, тільки знайомиться з футболістами і намагається створити колектив, який буде гідно конкурувати в Прем'єр-лізі. Ми за футбол, в якому команди були б не тільки для масовості, а для боротьби з усіма суперниками. Нам було важко з "Арсеналом" в чемпіонаті, було важко і сьогодні. Бажаю В'ячеславу Грозному, щоб у нього все вийшло, щоб він створив другу в Києві команду, на яку ходили б глядачі, заповнюючи трибуни нашого чудового стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського.
Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


Loading...
Загрузка...

Нет комментариев

Комментировать статью

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.