Скот Джеммілл: «Молодіжна збірна України має сильний характер, а це дуже важливо»

0
59

Головний тренер молодіжної збірної Шотландії Скот Джеммілл напередодні поєдинку відбору на Євро-2019 (U-21) з Україною дав традиційну прес-конференцію.

— Ми очікуємо на дуже складний матч. Адже коли ми грали проти України в Шотландії, наш суперник контролював хід поєдинку й діяв на дуже високому рівні. Україна дуже гарна команда, її гравці сильні як у фізичному, так і в технічному відношенні. До того ж українська збірна має сильний характер, а це дуже важливо.

Я не хочу виділяти когось із виконавців суперника конкретно. Усі вони становлять загрозу для наших воріт. Під час матчу в Шотландії українці створили багато моментів, тому нам слід бути уважнішими в захисті.

У складі молодіжної збірної України є кілька гравців, що вдягали форму національної команди. Є такі футболісти і в нашій команді. Це Кріс Кадден та Льюїс Морган. На жаль, у нас є певні кадрові втрати, ми не зможемо задіяти двох виконавців, які брали участь у переможному поєдинку з Нідерландами.

Завтрашня гра, звичайно, буде дуже важливою для вирішення завдання виходу до наступної стадії турніру. Але найголовніше, що ми даємо молодим гравцям показати себе на такому рівні, який уже знаходиться близько рівня національної збірної.

Ми прибули до України у вівторок і вражені привітністю українців. Можу лише подякувати за такий теплий прийом.

Читайте также: Олександр Головко: "Андрій Шевченко вирішив, що Коваленко буде кориснішим для молодіжки"

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here