Себастьян Рібас: «З часом мовний бар’єр зникатиме»

0
84

Нападник "Карпат" Себастьян Рібас розповів про свої враження від української Прем’єр-ліги та пообіцяв вивчити українську мову.

Я задоволений тим, що сьогодні мав нагоду зіграти перший матч за "Карпати", але так сталося, що не вдалося перемогти. Ми будемо прагнути тільки до перемог у майбутньому.

Я тільки недавно познайомився с українським чемпіонатом і вважаю, що він один з найсильніших у Європі. Безумно, що після однієї гри важко судити, але можу сказати, що грати тут важко.

Цілком зрозуміло, що мовний бар’єр присутній, але в мене чудові партнери по команді і вони допомагають зрозуміти, що треба робити на полі. Я вже розпочав вчити мову і знаю декілька слів. Потрохи буду вивчати і з часом мовний бар’єр зникатиме, — розповів Рібас в інтерв’ю прес-службі "Карпат".

Читайте также: Офіційно: Себастьян Рібас — гравець "Карпат"


Loading...
Загрузка...

Нет комментариев

Комментировать статью

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.