Рябоконь сказав, як вдалось обіграти “Олександрію“

0
46

6209_rya.jpg (17.78 Kb)
Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь розповів про впевнену звитягу над "Олександрію" в 16-му турі УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна.
— Напружена гра, багато боротьби, яка властива осінньому-зимового футболу. У першому таймі обидві команди не давали спокійно розігрувати м'яч, пресингували. Навіть не скажеш, що в "Олександрії" два дні тому був складний принциповий матч, в якому вони витратили багато зусиль. Мабуть, їм було важкувато в кінцівці матчу, але за першим таймом складно було сказати, яка команда грала у четвер. Вдалий початок другого тайму: пас Картушова, завершення Хльобаса — після цього у нас з'явилося більше простору. За рахунок швидких футболістів групи атаки проводили багато контрвипадів. Гра була на зустрічних курсах. До того ж, на відміну від попереднього матчу, надійно зіграли в обороні.
Литовка сьогодні вийшов: не підвів, рятував, хоча до цього у нього було мало ігрової практики. Надійно зіграли центральні захисники, в першу чергу Імереков, який минулу гру провів не на своєму рівні. Сьогодні Максим, як завжди, був стовпом оборони. Взагалі команда виглядала монолітно. "Олександрія" — бойова, характерна команда. І в цьому компоненті ми сьогодні не поступалися. Вітаю всіх з перемогою.
— Сьогодні Конопля вийшов на не зовсім звичній позиції атакувального півзахисника, і, здавалося, не завжди розумів партнерів, проте в підсумку взяв участь в гольовий атаці. Як оцінюєте гру Юхима? І що з Пастом?
— Грою Коноплі задоволений. Якби він грав правого захисника, то в атаці сьогодні у нього були б такі ж функції. А щодо гри в обороні — мабуть трохи незнайомі, але він завжди грав на фланзі, зокрема в збірній на ЧС U-20, де він повністю відповідав за фланг. Сьогодні він був дуже мобільним, багато вступав, вигравав боротьбу.
У Паста, думаю, не дуже серйозні проблеми, пов'язані зі спиною. Буквально за пару годин до матчу стало зрозуміло, що сьогодні він не зможе зіграти. Але Литовка не підвів.
— Ви неодноразово говорили, що головне завдання на першому етапі — потрапити до першої шістки, і для цього потрібно 30 балів. Якраз сьогодні "Десна" набрала 30-е очко. Тому можна сказати, що команда вже виконала завдання і гарантувала собі місце в першій шістці?
— Я не рахував, але якісь теоретичні шанси є, що нас хтось наздожене. Хоча в останні кілька років 30 очок вистачало для потрапляння до першої шістки. Тому, можна сказати, кордон гросмейстерський. Солідна цифра.
— Ще немає думок про відпустку?
— Якщо ми зараз будемо думати про відпустку, то розслабимося і буде важкувато. Тому зараз усі думки про чудове місто Львів, де нас чекає така серйозна команда як "Карпати". Отже, продовжуємо підготовку. А після 15 грудня будемо думати про відпочинок, — сказав Рябоконь.
Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.