НАБУ відкрило справу щодо скандальних закупівель штучних газонів від ФФУ

0
66

НАБУ відкрило справу щодо скандальних закупівель штучних газонів від ФФУ, інформує УНІАН. В організації зазначили, що підставою для початку розслідування стали не тільки заяви, що надійшли з цього приводу, але і результати проведеної інформаційно-аналітичної роботи детективів.
НАБУ відкрило кримінальне провадження за результатами корупційного скандалу із закупівлею футбольного покриття у комерційних дочірніх компаній Федерації футболу України. Про це у відповідь на запит повідомили УНН в прес-службі НАБУ.

За даними "Бізнес.медіа" в кінці минулого року, менше ніж за місяць було проведено 300 тендерів (закупівля послуг з будівництва і реконструкції покриття для футбольних полів) без відкритих аукціонів. І левову частку цих закупівель виграли комерційна донька ФФУ – "ФФУ Продакшн" – або пов'язані з ФФУ компанії. За підсумками цих тендерів, як стверджують журналісти "BIHUS info", комерційним структурам ФФУ вдалося освоїти кілька сотень мільйонів бюджетних коштів. При цьому ціна за квадратний метр поля штучної футбольної трави від "ФФУ Продакшн" була значно вище європейських аналогів.

Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що представники ГО "Ініціатива майбутнього" звернулися до ГПУ і НАБУ з заявою про злочин щодо проведення тендерних закупівель послуг з будівництва і реконструкції футбольних полів. Відзначимо, що минулого року на потреби реконструкції футбольних полів було передбачено з центрального бюджету України 270 млн грн. Всі вони були освоєні в надкороткі терміни наприкінці грудня 2017 року. У цьому році на ці ж цілі держава вже виділила 370 млн грн.

Читайте также: Неудобные вопросы Андрею Павелко

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here