ФК «Полтава» розпочав реконструкцію стадіону «Локомотив»

0
53

ФК "Полтава", який в наступного сезоні гратиме в УПЛ, розпочав реконструкцію свого стадіону, інформує прес-служба клубу.
Роботи ведуться в центральній частині "Локомотива": ремонт і перепланування. Планується, що центральні трибуни виглядатимуть дещо інакше: де раніше був вхід для вболівальників, будують приміщення у три поверхи. У ньому розмістять роздягальні, судівську та ВІП-ложу. Допоки будівельні роботи не закінчать, команди і судді користуватимуться старими приміщеннями, що знаходяться за таблом.
Крім того, на протилежній частині поля за воротами найближчим часом почнуть зводити трибуну. За проектом, вона вміщуватиме дві тисячі вболівальників. Таким чином, загальна кількість глядачів, які одночасно зможуть підтримувати "Полтаву", виросте до 6000. А для того, щоб зробити штучне освітлення "Локомотиву", придбають електростанцію. На входах встановлять турнікети.

Президент клубу Леонід Соболєв повідомив: ремонт і реконструкцію арени "Локомотив" планують завершити до початку другого кола чемпіонату.

— У нас є свій відданий вболівальник. І остання гра з "Чорноморцем" це довела — трибуни були вщент заповнені. Діти та пенсіонери мають змогу безплатно ходити на матчі. Тому ми зробимо все, щоб команда "Полтава" грала на своєму стадіоні, а вболівальники почували себе комфортно та безпечно. Це принципова позиція. І замість витрачання грошей на оренду чужої арени, ми вкладемо кошти у свою. Переобладнаємо за вимогами, які перед нами поставила Прем'єр-Ліга, — прокоментував Леонід Соболєв.

Читайте также: Президент "Полтавы": "Почему бы УПЛ не принять закон о рассрочке для возможности подготовить стадион?"

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here