Друга ліга: відлуння матчів восьмого туру

0
29

Друга ліга: відлуння матчів восьмого туру

Вперше у сезоні Другої ліги не зафіксовано жодної нічиєї у турі, при цьому господарі виграли сім матчів туру (повторення рекорду сезону). П’ять із десяти матчів туру завершилися впевненою перемогою однієї з команд.

Херсонський "Кристал", який пропускав цей тур — не програвав 12 матчів поспіль, тернопільська "Нива" і хмельницьке "Поділля" — сім.

Безвиграшна серія одеської "Реал Фарми" триває вже 11 матчів (антирекорд клубу), краматорського "Авангарду-2" — сім, "Оболоні Бровар-2" — шість. Одеський "Чорноморець-2" виграв вперше за останні вісім матчів.

Гравці одеської "Реал Фарми" не можуть забити вже чотири матчі поспіль. Четверта поспіль велика перемога липоводолинського "Альянсу". Це лише другий такий випадок за останні 20 років, до цього був СК "Дніпро-1" у сезоні 2017/18 років.

Стадіон "Спартак-Арена" у Житомирі дебютує у рамках матчів другої ліги, а Денис Притиковський ("Полісся") забиває дебютний м’яч в історії цього стадіону.

Андрій Корнєв ("Оболонь Бровар-2") у віці 40 років і 311 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону у Другій лізі.

Огляд матчів восьмого туру у Групі "А"

Віталій Чеботарьов ("Таврія-Сімферополь) стає другим воротарем, вилученим із поля у поточному сезоні.

Олександр Музичук ("Поділля") забиває найшвидший м’яч сезону – на першій хвилині. Олег Мозіль ("Полісся") не пропускає вже в третьому матчі поспіль.

Читайте также: Вторая лига. 8-й тур

Олександр Музичук ("Поділля") та Денис Долінський ("Нива" Вінниця") забивають у третьому матчі поспіль – по три м’ячі.

Сергій Кисленко ("Нива" Тернопіль) забиває четвертий м’яч у сезоні, і усі м’ячі були забиті після 85-ї хвилині, а два з них він забив на компенсованих хвилинах. Усі чотири м’ячі виявилися переможними у грі.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, сім перемог господарів та три перемоги гостей. Забито 38 м’ячів (у середньому 3,8 за гру), господарі забили 24 м’ячі, гості – 14. У першому таймі було забито 12 м’ячів, і 26 у другому.

Огляд матчів восьмого туру у Групі "Б"

Арбітрами було показано 59 попереджень та три вилучення, також було призначено три пенальті (одне не реалізоване). Загалом десять матчів туру відвідало 9700 глядачів (у середньому 970 за гру). У турі було зафіксовано два дублі та один хет-трик. Найпопулярніший рахунок – 1:0 – двічі.

Голи: найперший – Олександр Музичук ("Поділля", перша хвилина), найпізніший – Євген Зарічнюк (МФК "Миколаїв-2", 90+2 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Андрій Григорик, Сергій Гвоздевич (обидва "Гірник").

Пенальті не реалізував: Євген Зарічнюк (МФК "Миколаїв-2", воротар).

Перше вилучення у другій лізі: Андрій Романов ("Авангард-2", у четвертій грі), Віталій Чеботарьов ("Таврія-Сімферополь, у сьомій грі).

Воротарі

Суха гра в активі п’яти голкіперів: Максим Механів ("Нива" Тернопіль), Микита Крюков (МФК "Миколаїв-2"), Олексій Крупниченко ("Діназ"), Олег Мозіль ("Полісся"), Олександр Литвиненко ("Альянс").

Ювілеї гравців

80-ту гру у другій лізі проводить: Антон Музиченко ("Чайка"), 75-ту: Кирило Дорошенко ("ВПК-Агро"), 70-ту: Артем Гайдаш ("Поділля"), Валерій Доля ("Енергія"), 60-ту: Максим Гурідов ("Нива" Вінниця), Герман Дмитрієв ("Реал Фарма"), Павло Бесараб ("Енергія"), 50-ту: Андрій Федоренко, Роман Опря (обидва "Поділля"), Максим Механів ("Нива" Тернопіль), Даніел Раулюк ("Буковина").

15-й м’яч у другій лізі забивають: Кирило Дорошенко ("ВПК-Агро"), Андрій Григорик ("Гірник"), Сергій Кисленко ("Нива" Тернопіль), п'ятий: Денис Долінський ("Нива" Вінниця), Євген Зарічнюк (МФК "Миколаїв-2").

Друга ліга: відлуння матчів восьмого туру - изображение 1

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Владислав Прильопа ("Чорноморець-2" , у п’ятій грі, одразу хет-трик), Даніел Раулюк ("Буковина", у 50-й грі), Олександр Воловик ("Поділля", у 20-й грі), Володимир Дмитренко ("Діназ", у десятій грі), Микита Тітаєвський ("Чорноморець-2", у сьомій грі), Артем Тищенко ("Авангард-2", у четвертій грі), Владислав Ульянченко ("Оболонь Бровар-2", у третій грі), Костянтин Граматік ("Чорноморець-2", у другій грі).

Перший дубль у другій лізі: Ілля Терещенко ("Діназ", у другій грі), Руслан Пісний ("Альянс", у сьомій грі)

Перший хет-трик у другій лізі: Владислав Прильопа ("Чорноморець-2", у п’ятій грі).