«Динамо» — АЕК: відеопрогноз Роберто Моралеса

0
81

Напередодні матчу-відповіді 1/16-ї фіналу Ліги Європи між київським "Динамо" та афінським АЕКом відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Динамо" дуже важко дається атака. Поки що ми не бачимо ідей — закинути мяч вперед на Дерліса це не ідея… Тож я думаю, що "Динамо" додасть в якості фізичної роботи, але АЕК зіграє дуже акуратно і, я думаю, не програє. Хоча може й вилетіти за підсумком двох зустрічей. Разом з тим я не очікую високої результативності.

Матч-відповідь 1/16-ї фіналу Ліги Європи між київським "Динамо" та афінським АЕКом відбудеться у Києві на стадіоні "Олімпійський" 22 лютого о 20:00 за київським часом.

Ставка матчуЛіга Європи22.02.18 20:00Динамо Київ"Динамо" - АЕК: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 — АЕК Афіни"Динамо" - АЕК: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2Перемога АЕК Афіни або Нічия"Динамо" - АЕК: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 3Коефіцієнт: 2.04Ставка з бонусом 25$

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here