Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 20-го туру

0
100

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Оболонь" (Хуст) – 13 жовтня

За рівнем гри, турнірним становищем і рідними стінами мукачівці виступають фаворитами в матчі. До того ж вони перемогли на виїзді свого суперника. В останніх зустрічах нинішні господарі теж виглядали переконливіше. Утім, незалежно від результату поєдинок повинен вийти бойовим.

Перша гра – 3:1.

ФК "Середнє" – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 14 жовтня

Центральна зустріч туру. У ній "Севлюш" діятиме на результат, адже може достроково оформити чемпіонство. Представник Ужгородщини, своєю чергою, намагатиметься вдома в протистоянні з лідером показати хороший футбол. Обидві команди задовольнить і нічия, але вони намагатимуться здобути перемогу.

Перша гра – 1:4.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Закарпатської області

ФК "Вітязь" (Концгазо) – ФК "Карпати" (Рахів) – 14 жовтня

Концівські футболісти в останніх трьох турах набрали 6 очок, "Карпати" – 4, але так само демонстрували впевнену гру. Обидві команди підійшли до поєдинку в самодостатній формі. І якщо рахівці добре почуватимуться після далекої дороги, то може вийти цікавий поєдинок із рівними шансами на успіх.

Перша гра – 0:1.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Вільхівці" – 14 жовтня

Грають шоста й четверта команди. Обидві мають шанси на успіх. Бужорці переважно за рахунок того, що виступають удома, а представник Тячівщини, оскільки в останніх іграх показав себе з кращого боку, зокрема й на виїзді. Господарі щоправда, нестабільні останнім часом, та на поєдинок із "Вільхівцями" повинні налаштуватися.

Перша гра – 1:2.

Читайте також: Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 19-го туру

ФК "Ужгород" – ДЮСШ (Тячів) – 17 жовтня

Тячівці залишаються аутсайдерами. І це – на користь ужгородців. Останні, зазвичай, удома на обласному рівні показують хороший футбол. Гостям, щоб сподіватися на позитивний результат, потрібно діяти особливо уважно в захисті.

Перша гра – 1:0.

Маємо тур, у якому шанси господарів і гостей приблизно рівні. Наскільки вдало тим чи іншим удасться зіграти, покажуть власне матчі.

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here