АЕК — «Динамо»: відеопрогноз Роберто Моралеса

0
55

Напередодні першого матчу 1/16-ї фіналу Ліги Європи між афінським АЕКом та київським "Динамо" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

АЕК в першій грі — фаворит. Команда лідирує в національному чемпіонаті і знаходиться в тонусі. Тож господарі, на мою думку, не програють. Але разом з тим, думаю, обидвоє суперники будуть обережними. Трапиться "тотал менше 2.5". Моя ставка — АЕК не програє і ТМ 2.5.

Перший матч 1/16-ї фіналу Ліги Європи між афінським АЕКом та київським "Динамо" відбудеться у Афінах на стадіоні "Спірос Луіс" 15 лютого о 22:05 за київським часом.

Ставка матчуЛіга Європи15.02.18 22:05АЕК АфіниАЕК - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 — Динамо КиївАЕК - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2АЕК не програє і ТМ 2.5АЕК - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 3Коефіцієнт: 2.10Ставка з бонусом 25$


Loading...
Загрузка...

Нет комментариев

Комментировать статью

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.