Юбенк-молодший: Поразка Сондерсу не дає мені спокою ось уже два роки

0
78

Британський боксер середньої ваги Кріс Юбенк-молодший (23-1, 18 КО) хотів би провести матч—реванш з чемпіоном світу за версією WBO Біллі Джо Сондерсом (24-0, 12 КО).
Нагадаємо, в 2014-му році Юбенк поступився Сондерсу рішенням суддів.
"Сондерс мене переміг і цей бій не дає мені спокою ось уже два роки. Ця поразка зводить мене з розуму і так буде, поки я його не закрию. Тоді це був мій перший дванадцятираундовий бій, раніше я бився максимум вісім раундів. Я занадто гальмував в перших раундах і втратив очки. я думав, що треба берегти сили. до п'ятого раунду я почав діяти і усвідомив, що я з легкістю пройду всю дистанцію. і в фіналі я повністю домінував в ринзі. Мені просто потрібно було зробити це раніше.
З тих пір багато чого змінилося. Я вже не той, що був два роки тому, а набагато краще. Якщо ми зустрінемося сьогодні, то я "розберу" Сондерса за чотири раунди ", — сказав Юбенк-молодший.

24boxing.com.ua


Loading...
Загрузка...

Нет комментариев

Комментировать статью

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.