Соннен: МакГрегор домовився про бій із Мейвезером

0
66

Відомий аналітик та колишній претендент на титул чемпіона UFC Чейл Соннен заявив, що Флойд Мейвезер вже домовився про бій із Конором МакГрегором.
"Обидва бійці дали згоду на бій, але з якоїсь причини жоден репортер не оголосив про це. У мене є інформація від людини з компанії з продажу квитків, і, за його словами, бій уже в процесі побудови. Що значить в процесі побудови? У цій індустрії, коли ви зв'язуєтеся з компанією з продажу квитків, то ви вже знаєте про склад карда, про дату, про схему розташування секторів в залі. Це перший крок до продажу квитків. Роботи вже ведуться, і я дізнався про це від хлопця з компанії з продажу квитків.
Чи точна ця інформація? Я вірю, що так. Я повторюся, не знаю, як сказати вам ясніше — Конор і Флойд збираються битися", — цитує Соннена Allboxing.

24boxing.com.ua


Loading...
Загрузка...

Нет комментариев

Комментировать статью

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам.