Злива на першому етапі WSK Super Master Series

0
164
Злива на першому етапі WSK Super Master Series

Хоча фото з гонки лише частково передають характер тих випробувань, з якими довелось справлятися спортсменам, але й по ним можна зрозуміти, через що проходять пілоти. І це при тому, що гонки серії WSK є одними з найскладніших картингових гонок через величезну кількість талановитих та потужних пілотів з усього Світу.

З повними результатами гонки можна ознайомитися за даним посиланням

А також на офіційній сторінці Oleksandr Bondarev, якому вдалося пробитися в головний фінал і зайняти достойно 22-у позицію (нагадаємо — всього в гонці в класі MINI виступало 86 пілотів). Олександр Партишев, який виступає в класі OK Junior, проходить в фінал B, і займає в ньому 21-шу позицію. Пітримаємо наших спортсменів!

В той же час, на іншій Італійській трасі — в Лонато, також в дощ, проводили тести інші пілоти з України, а саме — В'ячеслав Путятін, слідкувати за виступами якого також можна на його офіційній сторінці Slavik — Ukrainian Kart Driver, з командою CPB та команда Borsch Racing з пілотами Марком Бровко та Леонідом Кучеренко. Бажаємо пілотам класних виступів на найближчих гонках!

З самого початку року українськими картингістами узятий шалений темп, майже кожного уік-енду хтось з пілотів примає участь у змаганнях на різних Європейських трасах. Так тримати і тільки вперед!

Фото: Borsch Racing, Олександр Бондарев, В'ячеслав Путятин

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Николай Гой, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.