Друге місце Олександра Бондарева на етапі СЕЕ в Чехії

0
134
Друге місце Олександра Бондарева на етапі СЕЕ в Чехії

ІІІ етап Чемпіонату Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge : Oleksandr Bondarev стає другим на етапі і утримує загальне лідерство в Чемпіонаті.

7-8 липня 2018 року чеське місто Хеб приймало ІІІ етап Чемпіонату Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge У категорії MicroMax взяли участь 24 юних пілота з 17 країн світу. Боротьба за першість точилась між українцем Олександром Бондаревим, який виступає у складі іспанської команди EKR Kart Racing та австрійцем Оскаром Вурцем, сином відомого пілота F-1 Александера Вурца.

В усіх трьох залікових заїздах ці два пілоти суттєво відривались від решти гонщиків і розігрували першість між собою на останньому колі. Боротьба була настільки гострою, що, скажімо, у Фіналі різниця між пілотами на фініші була лише 0,06 секунди. Але цього разу перемога була за Вурцом.

У загальному заліку Чемпіонату після трьох етапів лідером залишається Олександр Бондарев. Екватор пройдено, попереду два етапи — у Польщі та Австрії і основна боротьба ще попереду.

UkrKarting

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Николай Гой, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментировать статью

Please enter your comment!
Please enter your name here